NIE MA TWOJEGO ROZMIARU? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI A USZYJEMY

ZWROTY

 

 

Kładziemy duży nacisk na ekologię i zależy nam, aby każdy zakup był przemyślany. Więc jeśli nie masz pewności co do rozmiaru, kroju, charakterystyki materiału - skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie pytanie i postaramy się doradzić.


Nie mniej jednak, jeśli z jakiegoś powodu zakup nie spełni Twoich oczekiwań, to bez podawania przyczyny możesz odstąpić od umowy zakupu w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki. W tym terminie należy poinformować sprzedającego o swojej decyzji. Preferowaną formą jest kontakt mailowy sklep@wilkwowczej.pl. W wiadomości podaj szczegóły dotyczące zamówienia oraz swoje dane.

 

Do odsyłki produktu można śmiało wykorzystać wcześniej otrzymany foliopak, zaklejając go taśmą. Spakuj więc nieużywany produkt w oryginalne kartonowe opakowanie i odeślij na adres:

 

paczkomat Inpost KRA34N - Wierzyńskiego 20, Kraków 30-198

sklep@wilkwowczej.pl

t. 602 312 969

 

Koszt odesłania towaru leży po stronie kupującego.


Po otrzymaniu przez nas przesyłki zwrotnej, towar zostanie sprawdzony i zlecimy zwrot środków niezwłocznie, nie później niż do 14 dni.

 

Jeśli nie trafiłeś z rozmiarem, złóż nowe zamówienie. Zrealizujemy je najszybciej jak to możliwe, a nietrafiony rozmiar odeślij do nas. Po otrzymaniu go, zrealizujemy standardowy zwrot środków.
 

PARTNERZY:

REGULAMIN

POLITYKA PRYWATNOŚCI

KONTAKT

NAPRAWY I SZYCIE MIAROWE

TABELA ROZMIARÓW

ZWROTY

WYSYŁKA

FAQ